Zavrieť Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)

Referencie

Pan Hudak mi pomahal s prenajmom mojho bytu a mozem ho len odporucit. Profesionalne a rychle jednanie, stale dostupny, ked som mal nejake otazky, proste jednicka! Urcite ho budem kontaktovat v buducnosti a odporucim ho aj mojim znamym. 

Adrián

Vďaka pánovi Hudákovi a reality 321 máme momentálne krásny byt. Oceňujeme jeho profesionálny a zároveň ľudský prístup. Sprevádzal nás celým procesom od ukážky bytov cez poradenstvo ohľadom financovania až po samotnú kúpu a odovzdanie bytu. Počúval naše požiadavky a reagoval promptne a bol stále presný. Ďakujeme

Štefan

pana Hudaka mozem len a len odporucit...spolahlivy, ludský, profesionalny, zodpovedny... som mu vdacny za jeho sluzby...

Imrich

Táto realitná kancelária veľmi rýchlo reagovala na naše požiadavky pri predaji nehnuteľnosti. Vrelo odporúčame.

Lenka & Mirko

Pán Ing. Ján Hudák jedná profesionálne,ale pritom veľmi ľudsky. So službami som veľmi spokojná, oceňujem jeho dochviľnosť a pripravenosť.

Agnesa

So službami Ing. Jána Hudáka som veľmi spokojná. Má rozhľad a všetko je vždy vybavené a pripravené načas.

Katarina

Pána Hudáka som kontaktovala za účelom kúpy svojho úplne prvého bytu. Páčil sa mi jeho prístup, akoby rodinný. Nemala som z neho pocit že by bol nejaký realitný žralok :) ale na kvalite jeho služieb to vôbec neubralo, práve naopak, vďaka tomu na mňa pôsobil oveľa viac dôveryhodne.

Ak raz budem predávať tento byt, tak určite opäť rada využijem jeho služby.

 

Ivona

Máte otázku?

Ak máte akékoľvek otázky, záujem o naše služby, prípadne chcete poslať referenciu, prosím kontaktujte nás a radi sa Vám budeme venovať.

*
*
*

* označené polia sú povinné

© Reality 321, vytvorilo WEBIO